Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Doručení do Vánoc, vánoční dovolená

Každého kupujícího určitě zajímá, zda-li mu stihneme doručit jeho objednanou nadílku. Tento článek jsme si pro vás připravili kvůli hromadícím se dotazům ohledně objednání zboží a doručení do Vánoc.

Do kdy můžete objednávat?

Pokud chcete objednávku doručit některou z kurýrních služeb na vámi určenou adresu, posledním okamžikem, kdy garantujeme dodání je 17.12. 17:00.

Další dny (úterý - pátek) záleží samozřejmě především na dopravcích, protože náš eshop bude expedovat objednávky až do pátku 21. 12. 2018. Naši dopravci, dle našich zkušeností mají standardně doručení:

PPL - do 24 hodin (+ doručuje i v sobotu)

GEIS - do 48 hodin

Zásilkovna - do 3 prac. dnů

Česká pošta - do 3 prac. dnů

V tento čas, se nám jeví jako nejspolehlivější dopravce PPL, ale počítejte prosím s tím, že se dodací lhůty mohou být (a standardně jsou) v závislosti na zatížení dopravců delší než obvykle.

Vánoční dovolená

Objednávky z období od 22. 12. 2018 do 1. 1. 2019 budou z důvodu čerpání dovolené expedovány 2. 1. 2019. 

Zároveň děkujeme za podporu a přízeň v uplynulém roce, která byla obrovská. Děkujeme našim stálým odběratelům a zároveň vám tímto slibujeme, že uděláme vše pro to, aby se vám v našem eshopu nakupovalo lépe, pohodlněji a měli jste důvod se k nám často a rádi vracet. Celý tým Nejlevnějších korálků vám přeje krásné Vánoce, v Novém roce mnoho štěstí, zdraví, lásky, osobních a pracovních úspěchů.