Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Nejlevnější korálky inovují expedici

Efektivita a inovace jsou dva pojmy, kterým v Nejlevnějších korálkách přikládáme velkou váhu. Jistě jste si všimli, že poslední dobou z důvodu velkého množství objednávek, neexpedujeme zboží okamžitě tak, jak jste byli doposud zvyklí.

Situaci od samého počátku aktivně řešíme přijetím nových zaměstnanců a brigádníků, ale abychom tento problém vyřešili dlouhodobě, byli jsme nuceni vymyslet něco lepšího. Jediným řešením bylo co nejvíce zmenšit náklady na expedici a investovat do nových technologií a automatizací, abychom expedovali rychleji a efektivněji.

A právě proto, abychom nemuseli navyšovat cenu, jsme se rozhodli, že většinu našeho sortimentu budeme prodávat po baleních. 

Cena produktů, které se budou překlenovat na prodej po baleních, bude stejná nebo nižší než nyní. Celková inovace Nejlevnějších korálků a vylepšení expedičního systému by měla být dokončena do 10 pracovních dní.

EDIT: Inovace je již dokončena a nyní expedujeme rychlostí blesku :)

 

Náhled produktů před změnou:

 stare

Náhled produktů po změně:

 nove

 

Minerály budeme prodávat po baleních po 10 kusech:

 

10ks

 

 

Ve výpisu kategorií i v detailu produktu stále uvidíte cenu jednoho korálku:

 

cenazakus