Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Silikonové korálky - klipy na dudlík, kousátka, kojící korále...

Jistě jste už slyšeli o silikonových korálcích, které jsou často označovány jako kojící, kousací nebo nosící korále, ale pokud ne, v tomto článku se to brzy dozvíte. Nejen, že předměty vyrobené ze silikonových korálků mají mnohé využití, jsou velmi stylové i pro jejich maminky.

9803D7D8-DDC5-4715-BBD8-4ED22930A8AC

 

Na e-shopu naleznete korálky ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu - kuličky o velikosti 8-10 mm a 12 mm, korálky ve tvaru disku neboli ufo korálky a srdíčka, za skvělou cenu. Jakožto dodavatelé silikonových korálků a předmětů ze silikonu, zaručujeme, že všechny námi prodávané silikonové korálky neobsahují zdraví škodlivé látky a korálky distribuujeme od renomovaných výrobců, kteří mají nezávislý systém řízení kvality, certifikovaný podle norem ISO: 9001.

srdce (2)ufo (7)10 (6)srdce (4)

Z těchto korálků lze snadno vytvořit kojící náhrdelníky nebo náramky pro maminky, kousátka pro děti nebo dotvořit klipy na dudlík. Kojící korále vypadají velmi stylově, a díky tomu je můžete nosit opravdu kamkoliv. Kojící náhrdelníky a náramky se staly módním doplňkem většiny maminek a to ani nemusejí být nutně v přítomnosti svých dětí.

152BD3DB-14AE-49BD-B6C8-2C1CA2A24D07