Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Dámské hodinky


Hodinky patří mezi oblíbené módní doplňky jak u žen, tak i u pánů. Ženy je zbožňují a je pro ně lákavé vlastnit jich hned několik, aby je mohly vhodně kombinovat s celkovým outfitem. Dámské hodinky, stejně jako parfém nebo kabelka mohou dodat kouzlo osobnosti, tajemnosti, smyslnosti či svůdnosti. Při výběru náramkových hodinek se řiďte svým stylem, kam je chcete nejvíce nosit a s tím související, s čím je chcete nosit. K elegantní dámské halence se nejlépe hodí klasický tvar kulatých nebo hranatých hodinek s koženým nebo ocelovým páskem a decentním vzhledem. 

Na jejich výběru si tedy dejte opravdu záležet a mějte vždy na paměti, že je dobré mít jak elegantní, tak také dámské hodinky pro volný čas. Výlet s rodinou, dovolená u moře, odpoledne v kanceláři nebo závod na horských kolech? Design JVD hodinek je přizpůsoben Vám i Vašemu životu. Noste je každý den, nebo jen na výjimečné příležitosti. V sekci dámské hodinky naleznete nejnovější kolekce značky JVD, které okouzlí i ty nejnáročnější z vás.


 

 

Nejprodávanější

690
299016902990
Značky
Materiál pouzdra:
Povrchová úprava:

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem