Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 22 x 15 x 3 mm - 1 ks

Kvalitní přívěsek ve tvaru oválné placičky o výšce 22 mm, šířce 15 mm, hloubce 3 mm s velikostí průvleku 1,5 mm. 

Přívěsek v platinovém provedení je vyroben z nerezové oceli typu 304. Placička je vhodná na ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru. 

Součástí přívěsku je očko na zavěšení na řetízek o velikosti 4 x 8 mm, které lze vyměnit za jiné.

Přívěsek prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Skladem, odesíláme ihned (10 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Kód: 15490
129 Kč 69 Kč
Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 22 x 15 x 3 mm - 1 ks
129 Kč

Gravírování neboli hloubkové strojové vypalování pomocí laseru. Jde o moderní technologii, která usnadňuje a nahrazuje tak ruční rytí. Gravírováním dosáhnete přesného nápisu nebo obrazce dle Vašeho výběru. Největší předností laserového gravírování je odolnost a především originalita. Gravírovat můžete písmena, jména, iniciály, důležité datumy nebo místa, oblíbený citát nebo oblíbenou postavu z filmu, ornamenty, vlastní značku nebo logo aj. Vybírat můžete také z různých fontů písma, a proto budou Vaše přívěsky nebo mezidíly originální.

Jak gravírování funguje?

Celý proces je řízen počítačem, je tudíž bezkontaktní a nedojde tak k znehodnocení výrobku. Jde o hlavici s laserem, která se pohybuje po rámu. Hlavice poté vypaluje laserem Vámi vybraný ornament. Je potřeba odpařit určitou část vrstvy materiálu a tento proces opakovat, dokud se nedosáhne požadované hloubky. Hloubka gravírování je od několika setin až do 1 mm. Výsledkem celého procesu je následně dokonale detailní zpracování a trvalost vyobrazeného ornamentu.

Nejpoužívanější nerezovou ocelí je tzv. austenitická ocel, která je odolnější než běžná chromová ocel. Proto se setkáváme s označením AISI 303, 304, 316 aj.. Typ 304 je standardní, široce používaná a skládá se přibližně z 18 % chromu a 8 % niklu, zbytek je železo. Nerezová ocel 304 má dobrou odolnost vůči vodě, vlhkosti a méně silným kyselinám. Typ 316 obsahuje stejné množství chromu a niklu, ale také 2 % až 3 % molybdenu, který zvyšuje odolnost vůči korozi. Oba druhy nerezové oceli jsou dobře leštitelné a nejsou magnetické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gravírování
Velikost: 22 mm
Materiál: Kov
Barva: Platinová
Průvlek: 4,1 - 8 mm
Výška: 22 mm
Šířka: 15 mm
Hloubka: 3 mm
Průvlek: 4 x 8 mm
Barva: Platinová
Materiál: Nerezová ocel
Tvar: Placička