Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Hodinky


Rozhodli jsme se pro spolupráci s firmou Jasněna Vláhová s.r.o., která stojí za několika úspěšnými a luxusními značkami hodinářského a šperkařského zboží. Firmu JVD – zkratka pro „Jasněna Vláhová Design“, založila v roce 1993 paní Jasněna Vláhová. Jedná se o českou dlouholetou rodinnou firmu, která vyrábí velice kvalitní a opravdu designové šperky ze stříbra a nerezové oceli, hodinky, hodiny a budíky. Společně Vám nabízíme bohatý výběr hodinek a šperků pro ženy, muže i děti. Pod JVD najdete v nabídce hodinky v mnoha různých stylech, které jsou designovány dle nejnovějších trendů. Hodinky v sobě ukrývají spoustu moderních kousků, trošku klasiky a špetku extravagance. Hodinky prošly všemožnými testy, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim představám a vydržely toho co nejvíce. 

Nejprve se na trh dostala značka Lacerta. Všechny modely jsou poháněny zlaceným švýcarským strojkem Ronda, uložený v kamenech a číselníky jsou zaskleny výhradně safírovým, nepoškrabatelným sklíčkem. Rok na to přišla značka JVD, kdy mezi špičku patří řada dětských hodinek JVD Kids’, která se prokázala jako nejúspěšnější na trhu. V průběhu roku přišla značka se zbrusu novými hodinkami, a to něžné Sunday Rose především pro dívky se zájmem o osobité módní doplňky a Loser pro muže, kteří se chtějí vyhnout konvenci. Dále v nabídce najdete JVD Seaplane. Jedná se o extrémně odolné hodinky, které se vyrábějí z nerezové oceli. 


 

 
499
299014992990
Značky
Materiál pouzdra:
Povrchová úprava:

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 40 položek celkem