Náramek z lávy - Diké

Neohodnoceno
 
Náramek z lávy - Diké
  • 1 z 3
 

Náramek Diké je vyroben z přírodní lávy, matného howlitu, hematitu a hematitového kříže.

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou považované za ochranné amulety. K léčení je v minulosti využívali například staří Číňané nebo Mayové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení. Láva odráží psychické útoky a vrací je zpět jejich původci.

Howlit obsahuje mnoho vápníku, proto se může chlubit výraznou bílou barvou a zároveň šedými až černými nepravidelnými žilkami. Působí jako štít proti stresu. Pomůže nám přijímat ostatní lidi jací jsou, a ne jaké bychom je chtěli mít. Vybudujete si díky němu lásku k sobě samému. Howlit vnáší do života čistotu a klid.

Hematit je vzácný a velmi těžký minerál s kovovým leskem. Je tvrdší než čisté železo a svou tvrdostí se vyrovná opálu nebo tyrkysu. Harmonizuje tělo, mysl a duši. Je to kámen, který vás ochrání před negativními lidmi a situacemi. Zvyšuje sebevědomí, zlepšuje paměť a napomůže vám odnaučit se zlozvyků jako je kouření, kousání nehtů a mnoho dalších.

Náramky prodáváme ve formě jednotlivých produktů zvlášť, nebo jako hotové náramky. DIY sady jsou určeny pro vlastnoruční výrobu náramků ať už pro vás či vaše blízké.

Dostupnost Vyprodáno
Chcete náramek sestavit?
Můžeme doručit do
5.11.2021
Cena 57,90 Kč bez DPH
70 Kč
Kód produktu 11821
Kategorie Inspirace, kreativní sady
Položka byla vyprodána...
 

Náramek Diké se skládá z:

6 x Přírodní howlit - matný - 8 mm

14 x Přírodní láva - černá - 8 mm

2 x Syntetický hematit - platinový - třída A - 6 mm

1 x Hematitový kříž - stříbrný

1 x Elastomer 0,8 mm - 30 cm

Délka náramku je 17-18 cm.

Láva:

Léčivé účinky: Láva má všeobecně blahodárné účinky na lidské tělo. Napomáhá správnému proudění krve v těle, uvolňuje vyčerpanou mysl, harmonizuje tělo, mysl i duši.

Vhodná pro všechna znamení, především však pro Váhy, Štíry, Kozorohy.

Howlit:

Léčivé účinky: Napomůže při uvolňování křečí ve svalech, díky němu se vám v těle udrží více vápníku. Léčí křečové žíly, ledvinové kameny zrychluje metabolismus a díky tomu také pomáhá s hubnutím, sníží vám cholesterol a chrání zuby před zubními kazy.

Vhodný pro znamení: Rak, Váhy, Vodnář.                               

Země původu: Zimbabwe, Turecko.

Hematit:

Léčivé účinky: Příznivě působí při všech potížích s krví. Napomáhá při obnově krvinek, zastavuje krvácení, tlumí menstruační bolesti a léčí oběhové problémy. Pozitivně přispívá při léčení křečí v nohou a také při srůstání zlomených kostí v těle.

Vhodný pro znamení: Štír, Beran.

Země původu: Brazílie, Madagaskar.

V případě, že si náramek budete skládat sama, je potřeba uzlíky z elastomeru zakápnout gelovým vteřinovým lepidlem, aby se uzlíky nerozvazovaly.

S náramky nedoporučujeme se koupat, nosit je při velkém fyzickém výkonu, pot by na korálky a přívěsky mohl působit negativně. Nenanášet na zápěstí parfém, když už máte náramek na ruce, ale nejlépe před nasazením náramku.

Materiál, který je v náramcích použit, jako jsou například minerální korálky a přívěsky se mohou ve skutečnosti mírně lišit. Je potřeba vědět, že se jedná o originální kousky a každý náramek je díky tomu jedinečný.

Upozornění: Produkt neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoli choroby. Léčivé účinky nejsou podloženy žádnou odbornou studií. V případě zdravotních potíží prosím navštivte lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: