Set náramků - Héra, Galateia, Erinye

Neohodnoceno
 
Set náramků - Héra, Galateia, Erinye
  • 1 z 2
 

Set tří náramků Héra, Galateia a Erinye je vyroben z přírodního matného howlitu, hematitových korálků, mosazného buddhy s kubickým zirkonem a SWAROVSKI korálku ve tvaru srdce.

Howlit obsahuje mnoho vápníku, proto se může chlubit výraznou bílou barvou a zároveň šedými až černými nepravidelnými žilkami. Působí jako štít proti stresu. Pomůže nám přijímat ostatní lidi jací jsou, a ne jaké bychom je chtěli mít. Vybudujete si díky němu lásku k sobě samému. Howlit vnáší do života čistotu a klid.

Hematit je vzácný a velmi těžký minerál s kovovým leskem. Je tvrdší než čisté železo a svou tvrdostí se vyrovná opálu nebo tyrkysu. Harmonizuje tělo, mysl a duši. Je to kámen, který vás ochrání před negativními lidmi a situacemi. Zvyšuje sebevědomí, zlepšuje paměť a napomůže vám odnaučit se zlozvyků jako je kouření, kousání nehtů a mnoho dalších.

Swarowski je rakouský výrobce broušeného křišťálového skla. Krystaly Swarovski jsou precizně zpracované kameny z křišťálového skla tak, aby dosáhly maximálního lesku a dokonalého tvaru. Křišťálové sklo se smísí s oxidem olova, díky kterému mají hotové kamínky po vybroušení perfektní třpyt, který ve špercích nádherně vyniká.

Náramky prodáváme ve formě jednotlivých produktů zvlášť, nebo jako hotové náramky. DIY sady jsou určeny pro vlastnoruční výrobu náramků ať už pro vás či vaše blízké.

Dostupnost Vyprodáno
Chcete náramky sestavit?
Můžeme doručit do
30.10.2020
Cena 306,60 Kč bez DPH
371 Kč
Kód produktu 14709
Kategorie Inspirace, kreativní sady
Položka byla vyprodána...
 

Náramek Héra se skládá z:

26 x Přírodní Howlit - matný - 6 mm

2 x Syntetický hematit - růžově zlatý - 4 mm

1 x SWAROVSKI 5741 - LOVE BEAD - Blush Rose - 11 x 12 x 5,5 mm

1 x Elastomer - 0,8 mm - 30 cm

Délka náramku je 17-18 cm.

Náramek Galateia se skládá z:

20 x Přírodní Howlit - matný - 6 mm

6 x Syntetický hematit - růžově zlatý - 4 mm

5 x Syntetický hematit - růžově zlatý - 6 mm

1 x Elastomer 0,8 mm - 30 cm

Délka náramku je 17-18 cm.

Náramek Erinye se skládá z:

20 x Přírodní Howlit - matný - 8 mm

1 x Mosazný Buddha s kubickým zirkonem - 14 x 10 x 11 mm

1 x Elastomer 0,8 mm - 30 cm

Délka náramku je 17-18 cm.

Howlit:

Léčivé účinky: Napomůže při uvolňování křečí ve svalech, díky němu se vám v těle udrží více vápníku. Léčí křečové žíly, ledvinové kameny zrychluje metabolismus a díky tomu také pomáhá s hubnutím, sníží vám cholesterol a chrání zuby před zubními kazy.

Vhodný pro znamení: Rak, Váhy, Vodnář.                               

Země původu: Zimbabwe, Turecko.

Hematit:

Léčivé účinky: Příznivě působí při všech potížích s krví. Napomáhá při obnově krvinek, zastavuje krvácení, tlumí menstruační bolesti a léčí oběhové problémy. Pozitivně přispívá při léčení křečí v nohou a také při srůstání zlomených kostí v těle.

Vhodný pro znamení: Štír, Beran.

Země původu: Brazílie, Madagaskar.

V případě, že si náramek budete skládat sama, je potřeba uzlíky z elastomeru zakápnout gelovým vteřinovým lepidlem, aby se uzlíky nerozvazovaly.

S náramky nedoporučujeme se koupat, nosit je při velkém fyzickém výkonu, pot by na korálky a přívěsky mohl působit negativně. Nenanášet na zápěstí parfém, když už máte náramek na ruce, ale nejlépe před nasazením náramku.

Materiál, který je v náramcích použit, jako jsou například minerální korálky a přívěsky se mohou ve skutečnosti mírně lišit. Je potřeba vědět, že se jedná o originální kousky a každý náramek je díky tomu jedinečný.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: