Přírodní pokovená kauri mušle - modro-zlatá - 18~22 x 13~15 x 7~8 mm - 1 ks

 
Novinka Přírodní materiál Efekt lupa
 

Přírodní kauri mušle o délce 18 ~ 22 mm, šířce 13 ~ 15 mm, hloubce 7 ~ 8 mm s velikostí průvleku o délce 8 ~ 11 mm a šířce 1,5 ~ 2,5 mm.

Mušle v modro-zlatém provedení je dobarvena galvanickým pokovením a na povrchu jemnou vrstvou barevného smaltu.

Mušle můžete použít jako přívěsky na náramek, náhrdelník, náušnice nebo je lze provléct návlekovým materiálem z obou stran a použít je i jako mezidíly. Zručnější korálkářky z muší vytvářejí oplétáním jedinečné letní náramky na zápěstí i na kotníky a také náhrdelníky.

Kauri mušle se staly nejstylovějším doplňkem léta. Vytvořte si dokonalé náramky z široké nabídky přírodních mušlí nebo nově nabízíme i předem vytvořené náramky z kauri mušlí.

Přírodní kauri mušličky prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
13.7.2023
28 Kč
Kód produktu 21117
Kategorie Mušle
Položka byla vyprodána...
 

Kauri je domorodé označení pro drobné, ozdobné ulity zavinutce penízkového, které se užívaly jako platidlo, zejména v Africe, v Indii, v Číně a v Indonésii. Vyskytují se v mělkých pobřežních vodách ostrovů Indického i Tichého oceánu. Hlavním producentem kauri byly Maledivy. Pro svůj krásný vzhled se kauri užívaly od starověku jako šperky a amulety, často navlečené na šňůrce. Severoameričtí indiáni užívali podobné drobné ulity a mušle, navlečené na šňůrce, jako ozdobu, dar i jako platidlo.

Podobné produkty

Velikost 22 mm
Materiál Minerál
Barva Modrá, Zlatá
Průvlek 2 mm
Výška 18 - 22 mm
Šířka 13 - 15 mm
Hloubka 7 - 8 mm
Průvlek 1,5 - 3 mm
Barva Zlatá, Modrá
Materiál Minerál
Tvar Mušle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: