Z důvodu ukončení provozu nabízíme výprodej kompletního sortimentu k výrobě bižuterie a šperků. Vše ve výprodeji se slevou 60-80 %.

Řemínky k hodinkám


Stylový řemínek na hodinky promění praktický ukazatel času ve všestranný módní doplněk. Vytvořte si ze svých hodinek úplně nové! Kombinujte hodinky s pásky z různých kolekcí mezi sebou a vytvářej tak neustále jedinečné kombinace. Vyberte si z naší nabídky kožených i milánských řemínků, které můžete libovolně kombinovat s pouzdrem. 

Řemínky k hodinkám jsou nabízeny ve velkém množství barev a materiálů. Z materiálů patří mezi nejpoužívanější ocel, kůže, titan, pryž, silikon nebo kaučuk. Kovové řemínky nebo-li tahy jsou nabízeny s různou povrchovou úpravou PVD (zlaté, černé a jiné barvy) mohou být vyleštěny do vysokého lesku nebo naopak matovány či v kombinaci matu a lesku.

Značka JVD nabízí možnost dokoupení nového originálního řemínku k hodinkám podle jednotlivých kolekcí, takže některé řemínky univerzální a určeny jen k vybraným modelům dané kolekce. U kolekce dámských hodinek Touches a pánských Architect dokonce stačí jednoduchým vycvakutním a následným nacvaknutím současný řemínek nahradit. S pouzdrem se dají kombinovat oba druhy, proto Vaše hodinky budou pokaždé vypadat úplně jinak.


 

 

Produkty z této kategorie jsou nyní vyprodány, ale nezoufejte, v nejbližší době budou opět naskladněny.