Roušky, pruženky, gumičky

Rozhodli jsme se pomoci s distribucí 100 % bavlněných dvouvrstvých roušek. Pomáháme tím především lidem, kteří nemají dostatek roušek a lokálním textilním firmám, které byly nuceny se během pár dní přeorientovat z šití kabátů a šatů na šití roušek, protože jde o nedostatkové zboží. Do našeho sortimentu běžně zařazujeme pouze produkty, které úzce souvisí s naší specializací (produkty ke tvorbě šperků), ale kvůli nedostatku těchto ochranných pomůcek jsme se rozhodli místo nečinného přihlížení také jednat a pomoci.

Proč roušky nemůžeme dávat zadarmo? Textilní firma, která nám roušky šije, tímto zabezpečuje práci pro své zaměstnance, kteří chtějí samozřejmě mzdu. Dále něco stojí i materiál, stroje, nájem a další položky nutné pro provoz. Rozhodli jsme se ve větším množství od firmy odkoupit a naskladnit roušky a tím podpořit její chod.

Jak pomáháme v této situaci? Prodej roušek budeme z části dotovat a to především pokrytím nákladů na expedici roušek. Dále jsou na cestě gumičky potřebné pro výrobu roušek a ihned jakmile k nám dorazí, zdarma rozdáme gumičky pro výrobu více než 20 000 roušek. V této těžké době bychom měli všichni stát při sobě a pomáhat si.

Kolik stojí výroba roušky?

  • 10 minut šití 38 Kč
  • materiál cca 14 kč
  • gumičky 2 kč
  • stříhání 12 kč
  • kontrola 4 kč

 

Celkem 70 Kč bez 21 % DPH (+ v této ceně nejsou režie, náklady na stroje, nájem prostor, elektriku, platy účetních, náklady na expedici a logistiku, platy expedientek atd.)

 

 

Nejprodávanější

4
991499

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem