Vážení zákazníci, náš eshop funguje bez omezení. ❤️

Přírodní rudraksha korálek - ∅ 8 mm - 1 ks

8 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Korálky Rudraksha o průměru 8 mm s velikostí průvleku cca 0,8 mm.

Korálky nejsou barveny a mají svou typickou barvu a strukturu.

Korálky Rudraksha se využívají především při tvorbě Japa Mala náramků a náhrdelníků nebo růženců.

Korálky prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
24.6.2020
Cena 4,13 Kč bez DPH
5 Kč
Kód produktu 1105
Kategorie Rudraksha korálky
Položka byla vyprodána...
 

Rudraksha je plod stromu Elaeocarpus ganitrus. Takzvaný "věčně zelený strom" se vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách od úpatí Himalájí, v oblastech Nepálu, Indii až po jihovýchodní Asii. Podle prastaré indické bible se semínka Rudrakshi zrodily z očí Shivy. Jejich etymologický počátek se skládá ze dvou slov. "Rudra" - znamená Shiva (jeden z nejvýznamnějších hinduistických bohů) a "Aksha" - oči. To znamená v doslovném překladu "Boží slzy" neboli "Slzy boha Shivy".

Rudraksha korálky se používají především na výrobu Mala růženců. Mala je tradiční buddhistická a hinduistická meditační pomůcka, která je velmi podobná křesťanskému růženci. V sanskrtu mālā [málá] znamená věnec či náhrdelník. Mala, neboli japa mala je soustava korálků na provázku.

Nošením navlečených semínek Rudrakshi se v minulosti zjistilo, že Rudraksha má zázračnou spirituální sílu a působí jako ochrana proti negativismu a posiluje vnitřní klid a mír. Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky Rudrakshi zlepšují koncentraci a duševní odolnost. Říká se, že tato semena mají božskou energii a moc. Přinášejí do života zdraví, štěstí a harmonii.

Podobné produkty

Výška 8 mm
Šířka 8 mm
Průvlek 0,8 mm
Barva Hnědá
Materiál Základ korálku tvoří plod
Tvar Kulatý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: