Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - černý - placička - 10 x 14,5 x 0,7 mm - 1 ks

Kvalitní mezidíl ve tvaru placičky s oušky o výšce 10 mm, šířce 14,5 mm, hloubce 0,7 mm s velikostí průvleku 1,2 mm

Mezidíl v černém provedení je vyroben z nerezové oceli typu 304. Placička je vhodná na ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru.

Mezidíl lze zajímavě kombinovat s korálky nebo jej můžete nechat vyniknout samostatně na návlekovém materiálu jako je například nylon, šňůra z hovězí kůže či bavlněná voskovaná šňůra. 

Mezidíl prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Skladem, odesíláme ihned (175 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 15612
12 Kč
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - černý - placička - 10 x 14,5 x 0,7 mm - 1 ks
a3dacc57 ec35 4318 9880 3ff5b26491cf
Barveno pokovením

Tento kvalitní mezidíl ve tvaru placičky s oušky je atraktivním a univerzálním doplňkem pro vaše šperkařské projekty. Má výšku 10 mm, šířku 14,5 mm, hloubku 0,7 mm a velikost průvleku 1,2 mm, což umožňuje snadné použití s různými druhy návlekových materiálů.

Vyrobený je z nerezové oceli typu 304. Povrch je upraven do černé barvy. Placička je navíc vhodná pro ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru, což umožňuje personalizaci šperků podle vašich představ.

Mezidíl je ideální ke kombinaci s korálky nebo jako samostatný prvek na návlekovém materiálu, jako je nylon, šňůra z hovězí kůže nebo bavlněná voskovaná šňůra. Jeho všestrannost a elegantní vzhled z něj dělají skvělý výběr pro tvorbu originálních šperků.

Prodáváme mezidíl po jednom kusu, což vám umožňuje přizpůsobit množství potřebné pro vaše šperkařské projekty.

 

Gravírování neboli hloubkové strojové vypalování pomocí laseru. Jde o moderní technologii, která usnadňuje a nahrazuje tak ruční rytí. Gravírováním dosáhnete přesného nápisu nebo obrazce dle Vašeho výběru. Největší předností laserového gravírování je odolnost a především originalita. Gravírovat můžete písmena, jména, iniciály, důležité datumy nebo místa, oblíbený citát nebo oblíbenou postavu z filmu, ornamenty, vlastní značku nebo logo aj. Vybírat můžete také z různých fontů písma, a proto budou Vaše přívěsky nebo mezidíly originální.

Jak gravírování funguje?

Celý proces je řízen počítačem, je tudíž bezkontaktní a nedojde tak k znehodnocení výrobku. Jde o hlavici s laserem, která se pohybuje po rámu. Hlavice poté vypaluje laserem Vámi vybraný ornament. Je potřeba odpařit určitou část vrstvy materiálu a tento proces opakovat, dokud se nedosáhne požadované hloubky. Hloubka gravírování je od několika setin až do 1 mm. Výsledkem celého procesu je následně dokonale detailní zpracování a trvalost vyobrazeného ornamentu.

Nejpoužívanější nerezovou ocelí je tzv. austenitická ocel, která je odolnější než běžná chromová ocel. Proto se setkáváme s označením AISI 303, 304, 316 aj.. Typ 304 je standardní, široce používaná a skládá se přibližně z 18 % chromu a 8 % niklu, zbytek je železo. Nerezová ocel 304 má dobrou odolnost vůči vodě, vlhkosti a méně silným kyselinám. Typ 316 obsahuje stejné množství chromu a niklu, ale také 2 % až 3 % molybdenu, který zvyšuje odolnost vůči korozi. Oba druhy nerezové oceli jsou dobře leštitelné a nejsou magnetické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mezidíly ke gravírování
Velikost: 14,5 mm
Materiál: Nerezová ocel
Barva: Černá
Průvlek: 1,1 - 1,4 mm
Tvar: Placička
Výška: 10 mm
Šířka: 14,5 mm
Hloubka: 0,7 mm
Průvlek: 1,2 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty