Věrnostní program

Cílem našeho věrnostního programu je zvýhodnit zákaznice a zákazníky, kteří v našem eshopu nakupují pravidelně. Pro uplatňování věrnostního programu a jeho výhod je potřeba se registrovat. Již při registraci ale bez dalších podmínek získáte slevu 5% a ta se Vám automaticky napočítá hned na první nákup!!!

Registrovaným zákazníkům, kteří nakupují na našem eshopu pravidelně, nabízíme navíc výhody tohoto věrnostního systému, které se vztahují na veškerý sortiment. U každého profilu se ukládá celková částka, kterou jste utratili na našem eshopu. Podle toho si potom můžete užívat slevu až 15%! 

Takže žádná sleva až po prvním nákupu, poděkování za nákup a podobně - u nás máte slevu na první, ale i každý další nákup - a výše slevy se Vám stále načítá!

Sleva navíc není limitována velikostí objednávky, takže ji dostanete na plnou náruč zboží, ale i na jeden přívěsek.

Nemusíte dokonce ani nic dalšího dělat - nemusíte myslet na to, aby jste na konci objednávky nezapomněli zadat slevový kód, nebo hledat v e-mailu speciální odkazy. Slevu vidíte přímo v nákupním košíku. Díky registraci Vám navíc odpadá starost se zadáváním doručovací, fakturační a e-mailové adresy - již se tedy nestane, že díky překlepu nedostanete informaci o tom, kdy bude zásilka doručována.  

Úrovně slevy:

sleva 5%

ihned po registraci bez dalších podmínek

sleva 6%

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 2 000 Kč

sleva 7 %

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 4 000 Kč

sleva 8 %

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 6 000 Kč

sleva 9 %

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 8 000 Kč

sleva 10 %

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 10 000 Kč

sleva 15 %

Celková hodnota zboží za objednávky přesáhne 20 000 Kč

 

Máte IČ, jste škola, prodejna, nebo máte zájem odebírat zboží v mnohem větším množství? Pro Vás je určen velkoobchodní prodej!