Dřevěné korálky ze sečuánské thuje- ∅ 6 mm
Dřevěné přírodní korálky ze sečuánské thuje mají krásně přírodně dřevěný dekor nelakovaného dřeva o velikosti 6 mm s velikostí průvleku 1 mm.
Korálky můžete kombinovat s minerály nebo jinými dřevěnými korálky.
Dřevěné korálky je možné dále barvit, ale přírodní vzhled jim velice sluší.
Dřevěné přírodní korálky ze sečuánské thuje mají krásně přírodně dřevěný dekor nelakovaného dřeva o velikosti 6 mm s velikostí průvleku 1 mm.
Korálky můžete kombinovat s minerály nebo jinými dřevěnými korálky.
Dřevěné korálky je možné dále barvit, ale přírodní vzhled jim velice sluší.
Vynikají svojí lehkostí - není skoro cítit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Korálky z exotického dřeva |
|---|---|
| Velikost: | 6 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Režná |
| Průvlek: | 1 mm |
| Výška: | 06 mm |
| Šířka: | 06 mm |
| Průvlek: | 1 mm |
| Barva: | Režná |
| Materiál: | Dřevo |
| Tvar: | Kulatý |
