Přírodní pokovená kauri mušle - žlutá - 20~26 x 13~18 x 5~7 mm - 1 ks

Přírodní kauri mušle o délce 20 ~ 26 mm, šířce 13 ~ 18 mm, hloubce 5 ~ 7 mm s velikostí průvleku o délce 10 ~ 14 mm a šířce 1,5 ~ 3 mm.

Mušle ve žlutém provedení jsou dobarveny smaltovou povrchovou úpravou. 

Mušle můžete použít jako přívěsky na náramek, náhrdelník, náušnice nebo je lze provléct návlekovým materiálem z obou stran a použít je i jako mezidíly. Zručnější korálkářky z muší vytvářejí oplétáním jedinečné letní náramky na zápěstí i na kotníky a také náhrdelníky.

Kauri mušle se staly nejstylovějším doplňkem léta. Vytvořte si dokonalé náramky z široké nabídky přírodních mušlí nebo nově nabízíme i předem vytvořené náramky z kauri mušlí.

Přírodní kauri mušličky prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Skladem, odesíláme ihned (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 21105
14 Kč
Přírodní pokovená kauri mušle - žlutá - 20~26 x 13~18 x 5~7 mm - 1 ks
serko
Novinka Přírodní materiál

Kauri je domorodé označení pro drobné, ozdobné ulity zavinutce penízkového, které se užívaly jako platidlo, zejména v Africe, v Indii, v Číně a v Indonésii. Vyskytují se v mělkých pobřežních vodách ostrovů Indického i Tichého oceánu. Hlavním producentem kauri byly Maledivy. Pro svůj krásný vzhled se kauri užívaly od starověku jako šperky a amulety, často navlečené na šňůrce. Severoameričtí indiáni užívali podobné drobné ulity a mušle, navlečené na šňůrce, jako ozdobu, dar i jako platidlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mušle
Velikost: 26 mm
Materiál: Minerál
Barva: Žlutá
Průvlek: 2 mm
Výška: 20 - 26 mm
Šířka: 13 - 18 mm
Hloubka: 5 - 7 mm
Průvlek: 1,5 - 3 mm
Barva: Žlutá
Materiál: Minerál
Tvar: Mušle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty