Nenašli jste něco?

Chybí nám v nabídce produkt, který jste u nás již viděli?

V tom případě je produkt pravděpodobně vyprodán a nyní pracujeme na jeho opětovném naskladnění. Snažíme se náš sortiment stále držet skladem, ale ne vždy se to podaří kvůli nahodilému složení objednávek našich zákazníků, které nelze vždy dopředu předvídat. Ale to vůbec nevadí.

Sklad totiž průběžně doplňujeme a produkty naskladňujeme několikrát do měsíce, takže je velmi pravděpodobné, že vámi poptávaný produkt je již na cestě nebo ho právě přidáváme.

Pokud chcete konkrétní informace o naskladnění produktu, popř. se nenachází v naší nabídce déle než dva týdny, tak nás prosím kontaktujte.

 

Něco vám tady chybí?

Může se stát, že k tomu abyste vyrobili opravdu dokonalý šperk nebo náramek, potřebujete něco, co momentálně na našem eshopu vůbec nenajdete. Nevadí, stačí, když nám zašlete fotografii, odkaz na stránky, název nebo prodejní kód a my vám dané produkty zajistíme.

Jako odměnu vám zašleme produkt ihned po naskladnění bez dvojího poštovného a bez starostí.

Nebojte se poptat produkty, které nemáme v naší nabídce, ale s naším sortimentem souvisí. Naše možnosti jsou téměř neomezené a jsme schopni zajistit jakýkoliv produkt. Snažíme se hlídat trendy, ale bohužel není v naších silách vše uhlídat. Pomozte nám a my vás určitě nějakým způsobem odměníme!

 

Jak nás můžete kontaktovat?

Pokud nám chcete zaslat fotografie produktů, které nemáme v nabídce, prosíme o kontakt emailem.