Plastový přívěsek na klíče- zebra - 69 x 28 x 20 mm - 1 ks
Přívěsek z měkkého plastu ve tvaru zebry o výrazné velikosti 69 x 28 x 20 mm s velikostí průvleku 3 mm.
Přívěsek je v černo bílém provedení.
Přívěsky jsou vyrobeny z barevného ohebného plastu. Přívěsek je výrazný, ideální na klíčenku, tašku či podobně.
Přívěsky prodáváme po jednom kusu.
Přívěsek z měkkého plastu ve tvaru zebry o výrazné velikosti 69 x 28 x 20 mm s velikostí průvleku 3 mm.
Přívěsek je v černo bílém provedení.
Přívěsky jsou vyrobeny z barevného ohebného plastu. Přívěsek je výrazný, ideální na klíčenku, tašku či podobně.
Přívěsky prodáváme po jednom kusu.
Představujeme vám jedinečný přívěsek z měkkého plastu ve tvaru zebry. Tento přívěsek má výrazné rozměry 69 x 28 x 20 mm, díky čemuž se stane nepřehlédnutelným doplňkem. S průvlekem o velikosti 3 mm se snadno upevní na klíčenku, tašku nebo jiný oblíbený předmět.
Přívěsek je zhotoven v klasickém černo-bílém provedení, které věrně napodobuje skutečný vzhled zebry. Vyrobený je z barevného a ohebného plastu, je odolný a příjemný na dotek.
Každý přívěsek prodáváme po jednom kusu, což vám umožňuje vytvořit unikátní kolekci nebo potěšit své blízké originálním dárkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky na klíče |
|---|---|
| EAN: | 295134945670923636503848 |
| Velikost: | 69 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Průvlek: | 2,1 - 4 mm |
| Tvar: | Zvířata |
| Výška: | 69 mm |
| Šířka: | 28 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Průvlek: | 3 mm |
| Tvar: | Zebra |
| Položka byla vyprodána… | |
Související produkty
Podobné produkty
