Kovový přívěsek - stříbrný - přírodní ametyst - hranol - 39 x 10 mm - 1 ks
Kovový přívěsek ve tvaru hranolu z přírodního ametystu o výšce 39 mm, šířce 10 mm, hloubce 10 mm s velikostí průvleku 3,5 mm.
Přívěsek ve tvaru hranolu neboli hexagonu z přírodního ametystu se stříbrným kováním.
Přívěsek ve stříbrném provedení je vyroben z bižuterního kovu. Přívěsek neobsahuje olovo ani kadmium.
Součástí přívěsku je očko na zavěšení. Doporučujeme zakoupit spojovací kroužek ve stejném barevném provedení.
Přívěsek prodáváme po jednom kusu.
Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Je blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a napomáhá přijímání nových myšlenek.
Léčivé účinky: Léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek, posiluje imunitní systém a dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. Zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí.
Upozornění: Produkt neslouží jako lék a není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoli choroby. Léčivé účinky nejsou podloženy žádnou odbornou studií. V případě zdravotních potíží prosím navštivte lékaře.
Vhodný pro znamení: Ryby, Střelec, Panna, Kozoroh, Beran, Štír.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky z minerálů |
|---|---|
| Materiál: | Minerál |
| Barva: | Fialová, Stříbrná |
| Průvlek: | 2,1 - 4 mm |
| Výška: | 39 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Výška: | 39 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Průvlek: | 3,5 mm |
| Barva: | Fialová, Stříbrná |
| Materiál: | Minerál |
| Tvar: | Hexagon |
| Položka byla vyprodána… | |
