Linen Blend 90 - Modrá
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Složení | 50% bavlna, 50% len |
| Hmotnost cca | 50g |
| Délka cca | 80m |
| Háček | 2,5 - 3,5 mm |
| Jehlice | 2,5 - 3,5 mm |
10cm x 10cm ≈ 21 ok x 29 řádků
Linen Blend
Linen blend je 100% přírodní příze tvořená z 50% bavlnou a 50% lnem. Výrobky z této příze budou svěží, s delikátním leskem a díky lnu i příjemné na dotek. Ideální volba na lehké letní oblečení a doplňky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příze |
|---|---|
| EAN: | 3800980997270 |
| Barva: | Modrá |
| Složení: | Bavlna, Polyamid |
| Hmotnost cca: | 50g |
| Délka cca: | 80m |
Související produkty
Ketlovací nýty z nerezové oceli - 30 x 0,7 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
7,90 Kč
Bez obsahu olova
Bez obsahu kadmia
Množstevní sleva
Kovový kaplík - květina - starostříbrný - 6,5 x 6,5 x 2 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
1,50 Kč
Skleněný korálek - kapka - AB efekt - 15 x 9,5 x 5,5 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
17 Kč
Množstevní sleva
Spojovací kroužek z nerezové oceli - platinový - Ø 5 x 1 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
1 Kč
Novinka
Množstevní sleva
Korálky evropského typu - 13,5 - 14,5 x 9 mm - růžové - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(15 ks)
7,90 Kč
Novinka
Karabinka z nerezové oceli - platinová - 12 x 7 x 3,5 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
6,90 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9912
Skladem, odesíláme ihned
(1 ks)
249 Kč
Podobné produkty
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9919
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9911
Skladem, odesíláme ihned
(3 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Množstevní sleva
Acorus New 9706
Skladem, odesíláme ihned
(7 ks)
249 Kč
