Praskané korálky - světle růžovobílé - ∅ 4 mm - 10 ks
Praskané korálky ve světle růžovobílém provedení o velikosti 4 mm s velikostí průvleku 1,1 ~ 1,3 mm.
Korálky jsou vyrobeny z rozpraskaného skla a speciálně upraveny, tak, aby vytvářely zajímavý praskaný efekt.
Korálky prodáváme po deseti kusech.
Praskané korálky ve světle růžovobílém provedení o velikosti 4 mm s velikostí průvleku 1,1 ~ 1,3 mm.
Korálky jsou vyrobeny z rozpraskaného skla a speciálně upraveny, tak, aby vytvářely zajímavý praskaný efekt.
Korálky prodáváme po deseti kusech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné praskané korálky |
|---|---|
| EAN: | 083779945670919163392844 |
| Velikost: | 4 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá, Růžová |
| Průvlek: | 1,1 - 1,4 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Efekt: | Praskaný |
| Výška: | 4 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Průvlek: | 1,1 - 1,3 mm |
| Barva: | Světle růžovobílá |
