Voskované perly - bílé - ∅ 8 mm - 10 ks
Voskované perly o velikosti 8 mm s velikostí průvleku cca 1 mm.
Skleněné korálky jsou povrchově sprejovány perleťově lesklými barvami, aby vypadaly jako pravé mořské perly.
Vzhledem k finální voskové úpravě mohou mít některé korálky mírně nezačištěný okraj.
Korálky prodáváme po deseti kusech, což je 8 cm. Cena je tedy uvedena za 10 ks.
Tyto voskované perly o průměru 8 mm jsou krásnou alternativou pravých mořských perel. Základ tvoří skleněné korálky, které jsou povrchově sprejovány perleťově lesklými barvami, díky čemuž získávají jemný, luxusní vzhled s decentním odleskem.
Průvlek o velikosti cca 1 mm umožňuje pohodlné navlékání na elastomer, elastickou lycru i další běžné návlekové materiály. Perly se skvěle hodí na elegantní náramky, náhrdelníky i svatební nebo slavnostní šperky.
Vzhledem k finální voskové úpravě mohou mít některé korálky mírně nezačištěný okraj – jedná se o běžnou vlastnost tohoto typu povrchové úpravy, která nemá vliv na jejich funkčnost ani celkový vzhled šperku.
Deset kusů odpovídá přibližně délce 8 cm při navlečení za sebou.
Korálky prodáváme po deseti kusech – uvedená cena je za 10 ks.
Související produkty
Podobné produkty
