Voskované perly - plameňákové - Ø 8 mm - 10 ks
Voskované perly v provedení plameňákově růžové o velikosti 8 mm s průvlekem o velikosti cca 1 mm.
Skleněné korálky jsou povrchově sprejovány perleťově lesklými barvami, aby vypadaly jako pravé mořské perly.
Vzhledem k finální voskové úpravě mohou mít některé korálky mírně nezačištěný okraj.
Korálky prodáváme po deseti kusech, což je 8 cm.
Voskované perly v provedení plameňákově růžové o velikosti 8 mm s průvlekem o velikosti cca 1 mm.
Skleněné korálky jsou povrchově sprejovány perleťově lesklými barvami, aby vypadaly jako pravé mořské perly.
Vzhledem k finální voskové úpravě mohou mít některé korálky mírně nezačištěný okraj.
Korálky prodáváme po deseti kusech, což je 8 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné voskované perly |
|---|---|
| EAN: | 976485345679421408401843 |
| Velikost: | 8 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Růžová |
| Průvlek: | 1 mm |
| Typ: | Voskované perly |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Barva: | Světle růžová |
