Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - chlapeček - 17 x 11,5 x 0,8 mm - 1 ks

Kvalitní mezidíl ve tvaru chlapečka o výšce 17 mm, šířce 11,5 mm, hloubce 0,8 mm s velikostí průvleku 1 mm. 

Mezidíl ve zlatém provedení je vyroben z nerezové oceli typu 304. Placička je vhodná na ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru.

Nerezové mezidíly jsou laserově řezány a díky tomu mají krásně pravidelné tvary a zpracované detaily. 

Mezidíl lze zajímavě kombinovat s korálky nebo jej můžete nechat vyniknout samostatně na návlekovém materiálu jako je například nylon, šňůra z hovězí kůže či bavlněná voskovaná šňůra. 

Mezidíl prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Skladem, odesíláme ihned (48 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Kód: 15524
44 Kč 29 Kč
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - chlapeček - 17 x 11,5 x 0,8 mm - 1 ks
28a01b5f d95b 41ba 9828 41b7c7f1dd2d
44 Kč

Gravírování neboli hloubkové strojové vypalování pomocí laseru. Jde o moderní technologii, která usnadňuje a nahrazuje tak ruční rytí. Gravírováním dosáhnete přesného nápisu nebo obrazce dle Vašeho výběru. Největší předností laserového gravírování je odolnost a především originalita. Gravírovat můžete písmena, jména, iniciály, důležité datumy nebo místa, oblíbený citát nebo oblíbenou postavu z filmu, ornamenty, vlastní značku nebo logo aj. Vybírat můžete také z různých fontů písma, a proto budou Vaše přívěsky nebo mezidíly originální.

Jak gravírování funguje?

Celý proces je řízen počítačem, je tudíž bezkontaktní a nedojde tak k znehodnocení výrobku. Jde o hlavici s laserem, která se pohybuje po rámu. Hlavice poté vypaluje laserem Vámi vybraný ornament. Je potřeba odpařit určitou část vrstvy materiálu a tento proces opakovat, dokud se nedosáhne požadované hloubky. Hloubka gravírování je od několika setin až do 1 mm. Výsledkem celého procesu je následně dokonale detailní zpracování a trvalost vyobrazeného ornamentu.

Nejpoužívanější nerezovou ocelí je tzv. austenitická ocel, která je odolnější než běžná chromová ocel. Proto se setkáváme s označením AISI 303, 304, 316 aj.. Typ 304 je standardní, široce používaná a skládá se přibližně z 18 % chromu a 8 % niklu, zbytek je železo. Nerezová ocel 304 má dobrou odolnost vůči vodě, vlhkosti a méně silným kyselinám. Typ 316 obsahuje stejné množství chromu a niklu, ale také 2 % až 3 % molybdenu, který zvyšuje odolnost vůči korozi. Oba druhy nerezové oceli jsou dobře leštitelné a nejsou magnetické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mezidíly
Velikost: 17 mm
Materiál: Kov
Barva: Zlatá
Průvlek: 1 mm
Výška: 17 mm
Šířka: 11,5 mm
Hloubka: 0,8 mm
Průvlek: 1 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Nerezová ocel
Tvar: Chlapeček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty