Přírodní pokovená kauri mušle - matná - černá - 20~28 x 14~20 x 7~8,5 mm - 1 ks

 
Novinka Přírodní materiál Bez dobarvování Efekt lupa
 

Přírodní kauri mušle o délce 20 ~ 28 mm, šířce 14 ~ 20 mm, hloubce 7 ~ 8,5 mm s velikostí průvleku o délce cca 7 ~ 21 mm a šířce cca 1,5 ~ 3 mm.

Mušle v černém provedení je dobarvena galvanickým pokovením a její finální povrchová úprava je matná.

Mušle můžete použít jako přívěsky na náramek, náhrdelník, náušnice nebo je lze provléct návlekovým materiálem z obou stran a použít je i jako mezidíly. Zručnější korálkářky z muší vytvářejí oplétáním jedinečné letní náramky na zápěstí i na kotníky a také náhrdelníky.

Kauri mušle se staly nejstylovějším doplňkem léta. Vytvořte si dokonalé náramky z široké nabídky přírodních mušlí nebo nově nabízíme i předem vytvořené náramky z kauri mušlí.

Přírodní kauri mušličky prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
13.7.2023
18 Kč
Kód produktu 21096
Kategorie Mušle
Položka byla vyprodána...
 

Kauri je domorodé označení pro drobné, ozdobné ulity zavinutce penízkového, které se užívaly jako platidlo, zejména v Africe, Indii, Číně a v Indonésii. Vyskytují se v mělkých pobřežních vodách ostrovů Indického a Tichého oceánu. Hlavním producentem kauri mušlí byly Maledivy. Pro svůj krásný vzhled se kauri mušle užívaly od starověku jako šperky a amulety, často navlečené na šňůrce. Severoameričtí indiáni užívali podobné drobné ulity a mušle, navlečené na šňůrce, jako ozdobu, dar i jako platidlo.

Podobné produkty

Velikost 28 mm
Materiál Minerál
Barva Černá
Průvlek 2 mm
Výška 20 - 28 mm
Šířka 14 - 20 mm
Hloubka 7 - 8,5 mm
Průvlek 1,5 - 3 mm
Barva Černá
Materiál Minerál
Tvar Mušle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: