Hug Me Fine 236 - Tmavě šedá
| Barva | Tmavě šedá |
|---|---|
| Složení | 60% bavlna, 40% akryl |
| Hmotnost cca | 50g |
| Délka cca | 180m |
| Háček | 2,5 - 3,0 mm |
| Jehlice | 2,5 - 3,0 mm |
10cm x 10cm ≈ 26 ok x 35 řádků
Hug me fine
Hug Me je úžasná příze, která se vrací k trendu denimu. Výběr barev je ale inspirován současnými trendy světového pletení a háčkování. Pastelové a světlé odstíny se navzájem pěkně kombinují a dávají Vám možnost vytvořit jedinečné kousky. Je to příze nejen pro všechny příznivce akrylových směsí. Použité materiály dávají přízi solidní sílu a současně výjimečný vzhled hotového výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příze |
|---|---|
| Barva: | Tmavě šedá |
| Složení: | Bavlna, Akryl |
| Hmotnost cca: | 50g |
| Délka cca: | 180m |
Související produkty
Přírodní materiál
Přírodní achát - broušený - černý ∅ 8 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
6 Kč
Bez obsahu olova
Bez obsahu kadmia
Množstevní sleva
Kovový korálek s širokým průvlekem - čtyřlístek - starostříbrný - 10 x 10 x 6 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
5,90 Kč
Novinka
Přírodní materiál
Bez dobarvování
Přírodní jaspis Picasso - matný - ∅ 8 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
8 Kč
Přírodní materiál
Bez dobarvování
Množstevní sleva
Přírodní ametyst - ∅ 8 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
11,90 Kč
Přírodní materiál
Bez dobarvování
Přírodní bambusový achát - matný - ∅ 8 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
5,90 Kč
Tip
Bez dobarvování
Množstevní sleva
Praskané korálky - bílé - ∅ 8 mm - 10 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 balení)
6,90 Kč
Množstevní sleva
Praskané korálky - tmavě červené - ∅ 8 mm - 10 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 balení)
7,90 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9937
Skladem, odesíláme ihned
(3 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9912
Skladem, odesíláme ihned
(1 ks)
249 Kč
Podobné produkty
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9911
Skladem, odesíláme ihned
(3 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9919
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
249 Kč
