Linen Blend 236 - Šedá
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Složení | 50% bavlna, 50% len |
| Hmotnost cca | 50g |
| Délka cca | 80m |
| Háček | 2,5 - 3,5 mm |
| Jehlice | 2,5 - 3,5 mm |
10cm x 10cm ≈ 21 ok x 29 řádků
Linen Blend
Linen blend je 100% přírodní příze tvořená z 50% bavlnou a 50% lnem. Výrobky z této příze budou svěží, s delikátním leskem a díky lnu i příjemné na dotek. Ideální volba na lehké letní oblečení a doplňky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příze |
|---|---|
| EAN: | 3800980997263 |
| Barva: | Šedá |
| Složení: | Bavlna, Polyamid |
| Hmotnost cca: | 50g |
| Délka cca: | 80m |
Související produkty
Přírodní materiál
Bez dobarvování
Přírodní lávový kámen - ∅ 6 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
2 Kč
Přírodní materiál
Bez dobarvování
Přírodní africký tyrkys - Ø 4 mm - 1 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 ks)
3 Kč
Tip
Množstevní sleva
Skleněné korálky - broušené - matné - imitace Swarovski - růžové - 4 x 4 mm - 10 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 balení)
4,90 Kč
Tip
Množstevní sleva
Skleněné korálky - broušené - matné - imitace Swarovski - červené - 4 x 4 mm - 10 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 balení)
4,90 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9919
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9929
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9911
Skladem, odesíláme ihned
(3 ks)
249 Kč
Podobné produkty
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9912
Skladem, odesíláme ihned
(1 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Množstevní sleva
Acorus New 9706
Skladem, odesíláme ihned
(7 ks)
249 Kč
Vhodné pro děti do 3 let
Vyrobeno v České Republice
Floxy 9919
Skladem, odesíláme ihned
(4 ks)
249 Kč
