Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě modrým středem - třída A -1 g
Skleněný rokajl ve speciálním provedení - transparentní s tmavě modrým středem.
Velikost korálku je 2,3 x 1,5 mm - 11/0.
Velikost průvleku je cca 0,7 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 100ks. Minimální odběr je 10g.
Velice pěkné provedení, korálky ve třídě A.
Skleněný rokajl ve speciálním provedení - transparentní s tmavě modrým středem.
Velikost korálku je 2,3 x 1,5 mm - 11/0.
Velikost průvleku je cca 0,7 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 100ks. Minimální odběr je 10g.
Velice pěkné provedení, korálky ve třídě A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 093110945678012977444847 |
| Velikost: | 2 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá, Transparentní |
| Průvlek: | 0,7 mm |
| Třída: | A |
| Typ: | 11/0 |
| Výška: | 1,5 mm |
| Šířka: | 2,3 mm |
| Barva: | Transparentní s tmavě modrým středem |
Související produkty
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s malinovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle tyrkysovým středem - třída A -1 g
Vyprodáno
(9 g)
1,80 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s fialovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(45 g)
1,80 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(40 g)
1,80 Kč
Tip
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle modrým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
3,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - bílá perleť - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(20 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - žlutá - perleť - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní tmavě modrá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Tyčinky Preciosa 11,1" (25 mm) - transparentní matná - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Rokajl Preciosa 8/0 - tmavě červená - 93310 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní fialová - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - tyrkysově zelená - perleť - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - zelená - 53210 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(50 g)
2,20 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle tyrkysovým středem - třída A -1 g
Vyprodáno
(9 g)
1,80 Kč
