Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - šedý - 1 g
Skleněný rokajl v šedém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 34ks. Minimální odběr je 10g.
Skleněný rokajl v šedém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 34ks. Minimální odběr je 10g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 829536145678015470206845 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Šedá |
| Průvlek: | 1 mm |
| Rokajl velikost: | 8/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Průvlek: | 1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Související produkty
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,60 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní smaragdová - 57710 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(100 g)
2,20 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - perleťově bílý - třída A - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - průsvitná oranžová - 01184 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - měděný průtah- 68105 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 7/0 - transparentní zelená - lesklá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - zlatý - třída A - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní červená - 97090 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(72 g)
2,20 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě tyrkysovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - oranžový s AB efektem - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
