Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skleněný rokajl - mix pastelových barev.
Velikost korálku je 3 x 3 mm.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 26ks. Minimální odběr je 10g.
Skleněný rokajl - mix pastelových barev.
Velikost korálku je 3 x 3 mm.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 26ks. Minimální odběr je 10g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 846116145678013437983841 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Více barev |
| Průvlek: | 1 mm |
| Rokajl velikost: | 8/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
Související produkty
Skleněný rokajl - starorůžový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 10/0 - Barevný mix III - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - Černá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - stříbrný průtah 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - žlutý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní tmavě modrá- 37080 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Skleněný rokajl - světle modrý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,60 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní oranžová - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní fialová - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - růžová - červený průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - metalicky duhový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
