Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - růžový - 1 g
Skleněný rokajl v růžovém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 34ks. Minimální odběr je 10g.
Skleněný rokajl v růžovém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 34ks. Minimální odběr je 10g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 829534145678016304078847 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Růžová |
| Průvlek: | 1 mm |
| Rokajl velikost: | 8/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Barva: | Růžová |
Související produkty
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,60 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle modrý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Podobné produkty
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 5/0 - transparentní modrá - lesk - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 5/0 - transparentní modrá - stříbrný průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní tmavě modrá- 37080 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - stříbrný průtah 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s fialovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(45 g)
1,80 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - světle hnědý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle fialová - fialový průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - fialová - perleť - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
