Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - hnědý - 1 g
Skleněný rokajl v hnědém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 28ks. Minimální odběr je 10g.
Skleněný rokajl v hnědém provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 28ks. Minimální odběr je 10g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 829511945678012843288847 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Hnědá |
| Průvlek: | 1 mm |
| Rokajl velikost: | 8/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
Související produkty
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - metalický tmavý - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,50 Kč
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - ocelově šedá - perleť - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(40 g)
1,80 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Tyčinky Preciosa 11,1" (25 mm) - modrá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Skleněný rokajl - starorůžový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Skleněný rokajl - petrolejový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - tyrkysový průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - metalicky hnědý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,60 Kč
Skleněný rokajl - ocelově šedý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - hnědo fialové odstíny - 14600 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
