Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle zelený - 1 g
Skleněný rokajl ve světle zeleném provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 24ks. Minimální odběr je 10g.
Skleněný rokajl ve světle zeleném provedení.
Velikost korálku je 3 x 3 mm - 8/0.
Velikost průvleku je 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 24ks. Minimální odběr je 10g.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 829534145678016304078847 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Zelená |
| Průvlek: | 1 mm |
| Rokajl velikost: | 8/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 3 mm |
| Barva: | Světle zelená |
| Položka byla vyprodána… | |
Související produkty
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle modrý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - bílý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - bílý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle modrý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Tyčinky Preciosa 3" (6,8 mm) - Modrá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Skleněný rokajl - světle modrý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Skleněný rokajl - černý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - průsvitná modrá - 01134 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle modrá - modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle modrým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
3,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - Černá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - oranžová - matná - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
