Skleněný rokajl - 6/0 - 4 x 3 mm - průhledný s černým středem - třída A -1 g
Skleněný rokajl ve speciálním provedení - transparentní s černým středem.
Velikost korálku je 4 x 3 mm - 6/0.
Velikost průvleku je cca 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 10ks. Minimální odběr je 10g.
Velice pěkné provedení, korálky ve třídě A.
Skleněný rokajl ve speciálním provedení - transparentní s černým středem.
Velikost korálku je 4 x 3 mm - 6/0.
Velikost průvleku je cca 1 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 10ks. Minimální odběr je 10g.
Velice pěkné provedení, korálky ve třídě A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 04865794567922583457069491 |
| Velikost: | 4 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Průvlek: | 1 mm |
| Třída: | A |
| Rokajl velikost: | 6/0 |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 4 mm |
| Barva: | Transparentní s černým středem |
Související produkty
Skleněný rokajl - ocelově šedý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - černý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - bílý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - Černá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - perleťově bílý - třída A - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Podobné produkty
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě tyrkysovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle žlutým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - měděný průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle modrá - tmavě modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní červená - 97090 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(72 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - modrá - 33040 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - krémová - perleť - 1 g
Vyprodáno
(3 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - černý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní medově zlatá- 17090 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
