Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - placička - 16 x 16 x 1 mm - 1 ks

Kvalitní mezidíl ve tvaru placičky o průměru 16 mm, hloubce 1 mm s velikostí průvleku 3 mm

Mezidíl ve zlatém provedení je vyroben z nerezové oceli typu 304. Placička je vhodná na ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru.

Mezidíl lze zajímavě kombinovat s korálky nebo jej můžete nechat vyniknout samostatně na návlekovém materiálu jako je například nylon, šňůra z hovězí kůže či bavlněná voskovaná šňůra. 

Mezidíl prodáváme po jednom kusu.

Dostupnost Skladem, odesíláme ihned (89 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 48564
24 Kč
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - placička - 16 x 16 x 1 mm - 1 ks
a73e9f5c f96c 4b09 a331 72e0a68b4d74
Novinka Barveno pokovením

Kvalitní mezidíl ve tvaru placičky je ideální doplněk pro vaše šperkařské projekty. S průměrem 16 mm, hloubkou 1 mm a velkým průvlekem o velikosti 3 mm, tento mezidíl nabízí široké možnosti využití.

Mezidíl ve zlatém provedení je vyroben z nerezové oceli typu 301, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Placička je vhodná pro ruční i strojové rytí pomocí gravírovacího laseru, což umožňuje personalizaci a vytvoření unikátního designu.

Tento mezidíl lze zajímavě kombinovat s korálky nebo jej nechat vyniknout samostatně na návlekovém materiálu, jako je například nylon, šňůra z hovězí kůže či bavlněná voskovaná šňůra. Prodáváme jej po jednom kusu, což vám umožňuje přesně přizpůsobit množství podle vašich potřeb.

 


Gravírování
 neboli hloubkové strojové vypalování pomocí laseru. Jde o moderní technologii, která usnadňuje a nahrazuje tak ruční rytí. Gravírováním dosáhnete přesného nápisu nebo obrazce dle Vašeho výběru. Největší předností laserového gravírování je odolnost a především originalita. Gravírovat můžete písmena, jména, iniciály, důležité datumy nebo místa, oblíbený citát nebo oblíbenou postavu z filmu, ornamenty, vlastní značku nebo logo aj. Vybírat můžete také z různých fontů písma, a proto budou Vaše přívěsky nebo mezidíly originální.

Jak gravírování funguje?

Celý proces je řízen počítačem, je tudíž bezkontaktní a nedojde tak k znehodnocení výrobku. Jde o hlavici s laserem, která se pohybuje po rámu. Hlavice poté vypaluje laserem Vámi vybraný ornament. Je potřeba odpařit určitou část vrstvy materiálu a tento proces opakovat, dokud se nedosáhne požadované hloubky. Hloubka gravírování je od několika setin až do 1 mm. Výsledkem celého procesu je následně dokonale detailní zpracování a trvalost vyobrazeného ornamentu.

Nejpoužívanější nerezovou ocelí je tzv. austenitická ocel, která je odolnější než běžná chromová ocel. Proto se setkáváme s označením AISI 303, 304, 316 aj.. Typ 304 je standardní, široce používaná a skládá se přibližně z 18 % chromu a 8 % niklu, zbytek je železo. Nerezová ocel 304 má dobrou odolnost vůči vodě, vlhkosti a méně silným kyselinám. Typ 316 obsahuje stejné množství chromu a niklu, ale také 2 % až 3 % molybdenu, který zvyšuje odolnost vůči korozi. Oba druhy nerezové oceli jsou dobře leštitelné a nejsou magnetické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mezidíly ke gravírování
Velikost: 16 mm
Materiál: Nerezová ocel
Barva: Zlatá
Průvlek: 2,1 - 4 mm
Tvar: Placička
Výška: 16 mm
Šířka: 16 mm
Hloubka: 1 mm
Průvlek: 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty