Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní tmavě modrá- 37080 - 1 g
Skleněný rokajl přímo ze vzorníku společnosti Preciosa vyrobený v České Republice.
Má transparentní tmavě modrou barvu (vzorníkové číslo 37080), velikost 3,7 - 4,3 mm, kulatou dírku a stříbrný průtah. Velikost průvleku je cca 1,0 mm.
Korálky prodáváme po 1g - minimální odběr je 10g.
1g obsahuje přibližně 13 ks
Popis
Skleněný rokajl přímo ze vzorníku společnosti Preciosa vyrobený v České Republice.
Má transparentní tmavě modrou barvu (vzorníkové číslo 37080), velikost 3,7 - 4,3 mm, kulatou dírku a stříbrný průtah. Velikost průvleku je cca 1,0 mm.
Korálky prodáváme po 1g - minimální odběr je 10g.
1g obsahuje přibližně 13 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá |
| Průvlek: | 1 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Výška: | 4,1 mm |
Související produkty
Akrylové korálky s písmenky - bílé lentilky - A – Z - 10 ks
Skladem, odesíláme ihned
(>100 balení)
5 Kč
Měrná cena:
0,50 Kč / 1 ks
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní červená - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní smaragdová - 57710 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(20 g)
2,20 Kč
Měrná cena:
220 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - starozlatý - 1 g
Vyprodáno
(6 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - modrý - 1 g
Vyprodáno
(4 g)
1,20 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Podobné produkty
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle zelený - 1 g
Vyprodáno
(9 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - světle modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Tip
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - zlatý - třída A - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní žlutá - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - ocelově šedý - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Vyprodáno
(6 g)
2,90 Kč
Měrná cena:
290 Kč / 100 g
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s hnědým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - modrý - 1 g
Vyprodáno
(4 g)
1,20 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - jablíčkově zelený - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Vyprodáno
(8 g)
2,60 Kč
Měrná cena:
260 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - žlutý - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - červený - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,20 Kč
Měrná cena:
120 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 2/0 - transparentní - stříbrný průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - chrpový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
Měrná cena:
260 Kč / 100 g
