Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní smaragdová - 57710 - 1 g
Skleněný rokajl přímo ze vzorníku společnosti Preciosa vyrobený v České Republice.
Má transparentní smaragdovou barvu (vzorníkové číslo 57710), velikost 2,8 - 3,2 mm, kulatou dírku a zlatý průtah. Velikost průvleku je cca 0,8 mm.
Korálky prodáváme po 1g - minimální odběr je 10g.
1g obsahuje přibližně 42 ks
Popis
Skleněný rokajl přímo ze vzorníku společnosti Preciosa vyrobený v České Republice.
Má transparentní smaragdovou barvu (vzorníkové číslo 57710), velikost 2,8 - 3,2 mm, kulatou dírku a zlatý průtah. Velikost průvleku je cca 0,8 mm.
Korálky prodáváme po 1g - minimální odběr je 10g.
1g obsahuje přibližně 42 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Zelená |
| Průvlek: | 0,8 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Výška: | 2,9 mm |
Související produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní - bronzový průtah- 68106 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(18 g)
2,20 Kč
Měrná cena:
220 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - růžový - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,40 Kč
Měrná cena:
140 Kč / 100 g
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - fialový - 1 g
Vyprodáno
(9 g)
1,60 Kč
Měrná cena:
160 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - světle zelený - 1 g
Vyprodáno
(9 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - metalický tmavý - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,50 Kč
Podobné produkty
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s tmavě růžovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Měrná cena:
290 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - chrpový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
Měrná cena:
260 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle hnědá - hnědý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Rokajl Tyčinky Preciosa 2" (4,6 mm) - červená - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,50 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní červená - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s lososovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Skleněný rokajl - jablíčkově zelený - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Vyprodáno
(8 g)
2,60 Kč
Měrná cena:
260 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle oranžová - oranžový průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Tip
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - perleťově bílý - třída A - 1 g
Vyprodáno
(2 g)
2,20 Kč
Měrná cena:
220 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní fialová - zlatý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 2/0 - transparentní - stříbrný průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný se světle žlutým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,80 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
