Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - zlatý - třída A - 1 g
Skleněný rokajl ve zlaté barvě s průvlekem do stříbrna.
Velikost korálku je 3 x 2 mm - 8/0.
Velikost průvleku je cca 0,7 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 35 ks. Minimální odběr je 10g.
Pěkné provedení korálků ve třídě A.
Skleněný rokajl ve zlaté barvě s průvlekem do stříbrna
Velikost korálku je 3 x 2 mm - 8/0.
Velikost průvleku je cca 0,7 mm.
Korálky prodáváme po 1g, což je cca 35 ks. Minimální odběr je 10g.
Pěkné provedení korálků ve třídě A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné rokajlové korálky |
|---|---|
| EAN: | 97212364567997495458867691 |
| Velikost: | 3 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Zlatá |
| Průvlek: | 0,7 mm |
| Třída: | A |
| Typ: | 8/0 |
| Výška: | 2 mm |
| Šířka: | 3 mm |
Související produkty
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý s AB efektem- 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,60 Kč
Množstevní sleva
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - pastelový mix - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Podobné produkty
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle modrá - tmavě modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - čirý - třída A - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,60 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle modrá - modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - transparentní tmavě fialová- 27090 - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,20 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - světle hnědá - hnědý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 6/0 - transparentní - tmavě modrý průtah - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Vyrobeno v České Republice
Rokajl Preciosa 8/0 - Černá - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
1,90 Kč
Tip
Skleněný rokajl - 11/0 - 2,3 x 1,5 mm - průhledný s malinovým středem - třída A -1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
Skleněný rokajl - třešňový - třída A - 2 x 1,5 mm - 1 g
Skladem, odesíláme ihned
(>100 g)
2,90 Kč
